Żaluzje fasadowe

Przeznaczone do użytku zewnętrznego żaluzje fasadowe potrafią odmienić wygląd całego budynku i nadać mu nowoczesnego charakteru. Te niezwykle trwałe i łatwe w obsłudze systemy zaciemniające występują w wielu kolorach i wykończeniach, co pozwała na dopasowanie ich do elewacji. Oferujemy wiele opcji żaluzji fasadowych, w tym takie, które są w pełni zautomatyzowane – same reagują na zmieniające się warunki atmosferyczne. Żaluzje fasadowe mogą chronić w 100% przed promieniami słonecznymi, dlatego jest to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się na balkonach czy tarasach, a także na innych dużych przeszklonych powierzchniach.

Główne cechy

Prosta obsługa

Żaluzje fasadowe mogą być obsługiwane ręcznie lub za pomocą napędu elektrycznego – wystarczy wybrać odpowiedni tryb automatyczny.

Estetyka

Produkt dostępny jest w wielu kolorach, dzięki czemu można wybrać taki, który będzie najlepiej dopasowany do elewacji. Ponadto żaluzje fasadowe nadadzą domowi wyjątkowy, nowoczesny wygląd.

Trwałość

Żaluzje fasadowe są odporne na korozję, światło słoneczne, trudne warunki atmosferyczne (śnieg, grad, wiatr itp.). To sprawia, że taki system zaciemniający działa stabilnie przez wiele lat.

Funkcjonalność

Można łatwo ustawić żaluzje pod optymalnym kątem, aby uzyskać wymagalną przepuszczalność światła. Dodatkowo może być ono skierowane w stronę sufitu lub podłogi, co ma niemałe znaczenie podczas upalnych dni.

Przykładowe realizacje