Wewnętrzne

Rynek rolet i żaluzji wewnętrznych jest niezwykle bogaty. W rezultacie współpracujemy z różnymi producentami w wielu segmentach, aby zapewnić naszym klientom jak największy wybór. Produkty te są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu mogą one stanowić nie tylko świetną ochronę przed promieniami słonecznymi, ale również być atrakcyjnym i ważnym elementem wystroju wnętrz. Ze względu na wysoką jakość oferowanych przez nas rolet i żaluzji są one niezwykle trwałe i mogą w niezmienionym stanie przetrwać wiele lat. Oferujemy zarówno tradycyjne, jak i innowacyjne rozwiązania, które można zintegrować z systemem inteligentnego domu.

Żaluzje drewniane

Drewniane żaluzje od lat cieszą się ogromną popularnością. Takie systemy zaciemniające świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Nadają pomieszczeniom oryginalnego charakteru, a jednocześnie skutecznie chronią przed letnim słońcem, a zimą zmniejszają koszty związane z ogrzewaniem. 

Żaluzje aluminiowe

Obecnie żaluzje aluminiowe to coś więcej niż tylko ochrona przed promieniami słonecznymi. Mogą one prezentować się zjawiskowo, szczególnie jeśli wykorzysta się je w budynkach w stylu industrialnym. Produkty te są bardzo trwałe i nie wymagają konserwacji, co w połączeniu z atrakcyjną ceną sprawia, że będą dobrym rozwiązaniem przy wielu projektach. 

Rolety refleksol wewnętrzne

W przypadku dużych przeszklonych połaci najlepszą opcją mogą okazać się rolety refleksol. Nie tylko zaciemniają, ale również odbijają promienie słoneczne. Dzięki temu pomieszczenie może być przyjemnie chłodne nawet w niebywale upalne dni. Te rolety świetnie sprawdzą się także w przypadku budynków, których okna wystawione są na południe.

Rolety plisowane

Rolety plisowane to najlepsze rozwiązanie w przypadku powierzchni, w których montaż innych systemów zaciemniających jest utrudniony lub niemożliwy. Ich instalacja jest nie tylko prosta, ale też nieinwazyjna, co ma ogromne znaczenie np. w kamienicach czy zabytkowych budynkach. Plisy dostępne są w wielu kolorach, więc łatwo można dopasować je do wnętrza.

Rolety dzień/noc

Te rolety stanowią funkcjonalny i estetyczny system zaciemniający. Składają się one z dwóch naprzemiennie zastosowanych rodzajów materiałów, które charakteryzują się inną przepuszczalnością światła. Mogą więc one przejąć rolę zarówno firan, jak i grubych zasłon – wystarczy ustawić rolety w odpowiedniej konfiguracji za pomocą jednego pociągnięcia.

Rolety klasyczne

Rolety klasyczne to wariant wykorzystywany w wielorakich pomieszczeniach – sprawdzą się zarówno w sypialni, jak i łazience czy salonie. Ich nieograniczona paleta kolorów sprawia, że znajdą swoje zastosowanie w pokojach dziecięcych oraz i biurach. Klasyczne rolety montuje się szybko, a niektóre systemy nie wymagają nawet używania specjalnych narzędzi. Jest to też opcja, która gwarantuje dobry stosunek jakości do ceny.

Zamów wycenę