Veranda

System Veranda ma w sobie wszystko to, czym powinien charakteryzować się nowoczesny system zaciemniający – wygląda pięknie, jest minimalistyczny, pasuje do wielu projektów i stanowi najlepsze rozwiązanie dla dużych przeszklonych powierzchni. Posiada napęd eklektyczny, więc z powodzeniem może być montowany jako osłona ogrodów zimowych czy bezpośrednie zadaszenie na pergolach. Do systemu Veranda można dobrać wiele dodatkowych akcesoriów, takich jak czujnik pogodowy czy kolejne moduły rozszerzające działanie zaciemniające. Materiały, z których tworzona jest Veranda, wymagają minimalnej pielęgnacji i zapewniają szybkie działanie całego systemu.

Główne cechy

Energooszczędność

System Veranda wykorzystuje nowoczesne tkaniny, które nie tylko zaciemniają, ale również rozpraszają światło, dzięki czemu w pomieszczeniu panuje przyjemny chłód nawet w najbardziej upalne dni.

Maksymalna wytrzymałość

Materiały zastosowane w Verandzie to bardzo wytrzymałe włókna poliestrowe, które dodatkowo powlekane są grubą warstwą PVC. Takie rozwiązanie sprawia, że tekstylia charakteryzują się odpornością nie tylko na warunki atmosferyczne, ale również kurz, tłuszcz, a nawet ogień.

Specjalna konstrukcja

W Veradzie wykorzystano elektryczny napęd, który współpracuje z systemem napinającym tkaniny. Dzięki temu jest ona cały czas utrzymywana w odpowiednim ułożeniu i nie ulega degradacji nawet po wielu latach użytkowania.

Modyfikacje

System Veranda składa się z kilku elementów, a każdy z nich może być dopasowany do własnych preferencji. Do wyboru jest szeroka gama tkanin, a konstrukcje metalowe są  dostępne jest we wszystkich kolorach z palety RAL. Veranda działa na powierzchniach poziomych lub pod dowolnym kątem nachylenia.

Szybki montaż

Veranda znajduje zastosowanie przy dużych szklanych powierzchniach, jednak dzięki modułowej budowie jej montaż jest niezwykle prosty i nieinwazyjny. W zestawie z produktem znajdują się aluminiowe uchwyty, które przyspieszają instalację systemu.