Sunbreaker

Sunbreaker to niezwykle nowoczesne i zjawiskowe rozwiązanie, które nie tylko jest wyjątkowo estetyczne, ale również skuteczne i funkcjonalne. Zadaniem tych systemów zaciemniających jest rozbicie promieni słonecznych w taki sposób, by tylko część z nich dotarła do pomieszczenia. Dzięki temu można cieszyć się przyjemnym chłodem, a jednocześnie nie przebywać w ciemnym pokoju. Sunbreaker to opcja, która świetnie sprawdza się w przypadku dużych szklanych połaci – może wtedy stanowić najważniejszy element dekoracyjny budynku i razem z elewacją w znaczący sposób wpływać na jego ogólny wygląd. Ten system zaciemniający dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu jeszcze łatwiej dopasować go do konkretnych projektów.

Główne cechy

Trwałość

Żaluzje zewnętrze Sunbreaker wykonane są ekstrudowanego aluminium – materiału, który charakteryzuje się trwałością, odpornością na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Pióra mogą przetrwać w niezmienionym stanie przez wiele lat, nawet przy zachowaniu wyłącznie minimalnej konserwacji.

Szybki montaż

Przez wzgląd na to, że Sunbreaker stworzony jest z aluminium, cała konstrukcja jest szczególnie lekka, co przyspiesza i ułatwia montaż nawet na sporych przeszklonych powierzchniach. Warto pamiętać o tym, że Sunbreakter może być montowany zarówno pionowo, jak i poziomo – znajdzie więc zastosowanie nawet na szklanych zadaszeniach.

Estetyka

Sunbreaker jest jednym z najchętniej wybieranych systemów zaciemniających ze względu na swój wyjątkowy wygląd. Ten system pasuje do wielu budynków i jest w stanie całkowicie zmienić ich charakter.

Łatwa obsługa

Pióra w Sunbreaker poruszają się w zakresie od 0 do 90 stopni, dzięki czemu można je ustawić dokładnie tak, jak w danej chwili jest to potrzebne. Częściowe zasłonienie okna nie ogranicza widoczności, a jednocześnie pozwala rozproszyć promienie słoneczne, z kolei całościowe zasłonięcie sprawi, że do pomieszczenia nie dotrze światło z zewnątrz.