Sterowanie

Systemy zaciemniające zmieniają się wraz z nowymi technologiami! Do większości rozwiązań można zastosować moduły pozwalające na zdalne sterowanie. Taka opcja jest niezastąpiona dla osób ceniących nowoczesność, funkcjonalność i szybkość. W ten sposób można wygodnie obsługiwać wszystkie żaluzje, rolety lub osłony w budynku, jak również i poza nim. Inteligentne sterowanie jest szczególnie przydatne w przypadku zadaszeń tarasów czy pergoli, a decydując się na zakup dodatkowych komponentów, takich jak czujniki pogodowe, można w pełni zautomatyzować systemy zaciemniające. Dzięki temu będą one chronione przed niekorzystnymi warunkami i w konsekwencji ich żywotność będzie znacznie przedłużona.

Dostępne funkcje

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami nowoczesnych rozwiązań dla systemów zaciemniających. W swojej ofercie posiadamy technologie, które pozwalają sterować osłonami za pośrednictwem tylko kilku kliknięć. Odpowiednie silniki napędowe oraz czujniki są w stanie stworzyć kompatybilną sieć połączeń między różnymi produktami o tym samym przeznaczeniu. Taka funkcja będzie ceniona zarówno w dużych domach, jak i na przyogrodowych tarasach, w których zastosowano kilka systemów zaciemniających. Przy pomocy jednego kliknięcia można ustawić wszystkie osłony w pożądanym położeniu, bez potrzeby podchodzenia i manipulowania każdymi z nich osobno.

Różne sposoby kontroli

Sterowanie zdalne może odbywać się za pośrednictwem trzech urządzeń – pilota, włącznika lub smartfona. W przypadku trzeciego rozwiązania konieczne jest zainstalowanie odpowiednich aplikacji, które dedykowane są dla konkretnego sprzętu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby łączyć różne warianty i skorzystać zarówno ze stacjonarnego punktu obsługi, jak i pilota czy telefonu. Ponadto istnieje możliwość zintegrowania sterowania żaluzjami, roletami, ekranami i markizami z całym systemem inteligentnego domu. Taka opcja sprawi, że zawsze wracając do domu, będą panowały w nim komfortowe warunki – dokładnie takie, na jakie ma się w danej chwili ochotę.

Wygoda i skuteczność

Firmy, które dostarczają inteligentne systemy zarządzania m.in. osłonami, to: • Fibaro, • Mobilus, • Elero, • Somfy. Nasi specjaliści pomogą dobrać takie rozwiązania, które będą najlepsze dla danego projektu. Powyżsi producenci zapewniają najwyższą jakość, która w połączeniu z właściwym systemem zaciemniającym może przyczynić się do znacznego zwiększenia komfortu i wygodnego sterowania wszystkimi osłonami jednocześnie.