Roleta Screen

Nowoczesne i funkcjonalne rolety Screen są w stanie zastąpić kilka rozwiązań zaciemniających jednocześnie. Ich specjalna konstrukcja pozwala na to, by odgrywały role tradycyjnych osłon, firan, moskitier czy markiz. Materiał, z którego są wykonane rolety Screen, nie blokuje widoczności i można wybrać jego poziom prześwitu. Takie rozwiązanie będzie szczególnie pięknie prezentować się w salonach, na tarasach czy balkonach, ponieważ pozwala ochronić się zarówno przed promieniami słonecznymi, jak i zachować prywatność bez potrzeby pełnego zasłaniania okien. Rolety Screen będą więc dobrym wyborem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie nowoczesność i wygodę.

Główne cechy

Łatwa obsługa

Rolety Screen można obsługiwać zarówno ręcznie, jak i przez eklektyczny napęd, dzięki czemu nic nie stoi na przeszkodzie, aby zintegrować je z inteligentnym domowym systemem zarządzania osłonami.

Innowacyjność

Osłony okienne kojarzą się przede wszystkim z grubymi materiałami, które ograniczają widoczność. W przypadku rolet Screen samemu można zdecydować o tym, jaki ma być prześwit, dzięki temu sprawdzą się one we wszystkich pomieszczeniach.

Wielofunkcyjność

Rolety Screen łączą sobie wszystko to, co najlepsze w innych systemach zaciemniających. Mogą być używane jako moskitiera, nocna roleta, czy delikatna firanka. Dodatkowo prezentują

Przykładowe realizacje