O Nas

Poznaj nasz zespół

Jednym z najważniejszych atutów Zacieniamy jest doświadczony zespół, który realizuje projekty systemów zaciemniających o różnej skali, charakterze i złożoności. Działamy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracujemy przy przestrzeniach prywatnych, a także przy dużych obiektach komercyjnych i użyteczności publicznej, takich jak hale sportowe, miejsca turystyczne czy punkty gastronomiczne. Nasze pomysły, stabilność, fachowość techniczna, współpraca z doświadczonymi, nowatorskimi partnerami pozwalają na realizację ambitnych projektów, które można nazwać naszymi wizytówkami. Dbamy o to, by na każdym etapie nasza obsługa stała na jak najwyższym poziomie – chcemy, aby zawsze nasi klienci otrzymali najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

John Doe

Software Engineer

Add team member description here. Remove the text if not necessary.

John Doe

Software Engineer

Add team member description here. Remove the text if not necessary.

John Doe

Software Engineer

Add team member description here. Remove the text if not necessary.

Nasz zespół tworzą doświadczeni pracownicy, którzy służą fachową poradą klientom indywidualnym oraz wykwalifikowanym ekspertom odpowiedzialnym za projekty komercyjne. Kontaktujemy się z najlepszymi architektami i dekoratorami wnętrz, by wspólnie opracować unikalne i kreatywne rozwiązania, które sprawdzą się naszym klientom. Rezultatem tak udanej współpracy są zrealizowane projekty, z których jesteśmy bardzo dumni. Koncentrujemy się zarówno na ogólnych założeniach projektowych, jak i na najmniejszych szczegółach. Dzięki temu każdy dostarczany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką jakością.

 

Powodem udanej działalności firmy jest nie tylko ogrom wiedzy i doświadczenia, ale także wzajemne zrozumienie i przyjazne relacje między członkami zespołu. Tworzymy coś więcej niż tylko grupę pracowników – jesteśmy swoim oparciem i wspólnie realizujemy naszą misję, jaką jest dostarczanie na rynek nowoczesnych, niezawodnych i najskuteczniejszych systemów zaciemniających. Każdy pracownik Zacieniamy jest ważną częścią naszej firmy. Razem odkrywamy nowe rozwiązania, realizujemy odważne pomysły i sięgamy tam, gdzie w pojedynkę trudno byłoby nam dotrzeć.