Markizy

Markizy nie tylko wyglądają niesamowicie, ale są również eleganckie, skuteczne i minimalistyczne. Ich płynne działanie i kompaktowa konstrukcja pozwalają na schowanie lub wysunięcie materiału wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne. Ta funkcja w połączeniu z gamą kolorowych i wszechstronnych tkanin sprawia, że markizy znajdują zastosowanie na wszystkich powierzchniach – od niewielkich balkonów, po ogrodowe tarasy. Materiały wykorzystywane w tych systemach zaciemniających zachowują swój kształt i są łatwe w pielęgnacji. Markizy są odporne na warunki atmosferyczne, wodę, brud i tłuszcz. Dzięki temu mogą wyglądać świetnie po wielu latach użytkowania.

Główne cechy

 

Wyjątkowy wygląd

Markizy prezentują się zjawiskowo i mogą całkowicie odmienić charakter budynku. Dzięki temu, że dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, łatwo można dobrać takie, które będą pasować zarówno do nowoczesnych budynków, jak i do sielskich ogrodów.

Wytrzymałość

Tkaniny, z których powstają markizy, charakteryzują się odpornością na warunki atmosferyczne, nie przepuszczają wody, a przez wzgląd na ich specjalną strukturę, nie powstają na nich plamy. To wszystko sprawia, że pielęgnacja tych systemów zaciemniających jest banalnie prosta.

Uniwersalność

Markizy świetnie prezentują się w domach i mieszkaniach, jak również w przestrzeni publicznej. Dzięki nim można stworzyć przyjemne miejsce do odpoczynku dla swoich klientów w kawiarniach, restauracjach czy pubach.

Energooszczędność

Markizy są w stanie zapewnić skuteczne zaciemnienie, co przekłada się na niższe rachunki za klimatyzację. Dodatkowo takie systemy nie ograniczają widoczności i nie sprawiają, że mieszkanie wydaje się ponure – nie trzeba zakrywać okien, by cieszyć się przyjemnym cieniem.